Decydując się na MUŃKO I KOMPANY, poza profesjonalną oprawa muzyczną wesela,
zyskujecie jednocześnie szansę na inne usługi w atrakcyjnych cenach.

Współpracuję tylko z zaufanymi i sprawdzonymi osobami.
Dzięki temu, w tym wyjątkowym dniu, możecie skupić się na tym, co najważniejsze.

Oprawa Mszy

Organista jaki jest, każdy widzi słyszy. A zdarzają się również tacy, których nawet lepiej nie słuchać. Ratunkiem może być zespół, który zadba o muzyczną oprawę uroczystości kościelnej.

Dowiedz się więcej

Fryzura ślubna

Równie ważna, co suknia ślubna. Utalentowani fryzjerzy dobiorą i odpowiednio ułożą niesforne kosmyki tak, by fryzura dopełniała wymarzonego wizerunku Panny Młodej… a Panu Młodemu szczęka opadła.

Samochód do ślubu

Pojechać do ślubu najnowszą limuzyną?
Nic szczególnego. Pojechać autem wyprodukowanym w czasach PRL, to coś wyjątkowego.

Zobacz auta

Wzmocnienie kondycji

Boisz się, że po Pierwszym Tańcu nie będziesz mieć sił na więcej pląsów? Albo chcesz zrobić Patrica Swayze z Dirty Dancing? Zadbamy o Twoją kondycję.

Zobacz gdzie

Strona www

Wszelkie informacje potrzebne Gościom weselnym w jednym miejscu. Terminy, adresy, nry telefonów. Wszystko pod ręką, przy jednym kliknięciu myszką. Dostępne również na smartfony i tablety.

Film

Nasze filmy tworzone są na Państwa życzenie. Staramy się aby ich forma była ciekawa i oryginalna. Aby po pierwszym obejrzeniu pojawiała się zawsze chęć kolejnego.

Fotograf

Podczas Ceremonii Ślubnej i wesela nie ma ani czasu, ani możliwości na powtórki i duble. Warto więc zaufać profesjonalistom, którzy gwarantują zdjęcia dobrej jakości oraz potrafią uchwycić ulotne sekundy i zachować je na fotografiach.

Obejrzyj

Saksofonista

Saksofonista to doskonałe uzupełnienie DJ-a. Dodaje „muzyce mechanicznej” elementu improwizacji. To kompromis dla Gości, dla których nie ma wesela bez orkiestry.

Przekonaj się

Barman na weselu

Pokaz barmański oraz wspaniałe cocktaile i drinki to doskonałe urozmaicenie każdego wesela. Polewanie „czystej” zostawiamy wujkowi.