...Skip to content

Nie lubię się chwalić, Wolę jak robią to inni

Referencje

Trudno opisać słowami – po prostu trzeba to przeżyć i poczuć na własnej skórze, jak profesjonalnym DJem jest Damian. Na naszym weselu dał z siebie wszystko, za co serdecznie dziękujemy!
Martyna i Piotr
21 sierpnia 2021
MUNKO_rev_martyna-piotr
MUNKO_rev_aknieszka-marek
Damian rozwalił system wszystkim gościom. Ci, którzy mają wesele przed sobą, wybór już podjęli. Ci natomiast, którzy już mieli - zastanawiają się nad drugim. Z Muńko i Kompany.
Agnieszka i Marek
3 lipca 2021
Właściwy człowiek na właściwym miejscu to najlepsze określenie Damiana. Genialna pamięć - po chwili zna (i pamięta!) imiona niemal wszystkich gości, zabawne anegdoty i świetny kontakt ze wszystkimi gośćmi, którzy po weselu zachwalali Damiana i dziękowali za świetną zabawę. Polecamy.
Ania i Paweł
24 czerwca 2021
MUNKO_rev_ania-pawel
MUNKO_rev_ania-daniel
Damian najprawdopodobniej przyleciał do nas z jakiejś obcej planety, bo to co ten gość wyprawia na weselu to istny kosmos. Jeżeli mielibyśmy dać jakąś radę przyszłym nowożeńcom, to najpierw zarezerwujcie termin u Muńka, a dopiero później poszukajcie sali.
Ania i Daniel
27 września 2019
Nikt tak pięknie nie opowie o gościach jak On. Wszyscy goście do teraz wspominają i pytają skąd tak dobrych wodzirejów się bierze. My odpowiadamy, że nie ma takich wodzirejów. Jest jeden jedyny mistrz i to właśnie Damian Muńko!
Agata i Michał
20 lipca 2019
MUNKO_rev_agata-michal
MUNKO_rev_pamela-michal
Ten DJ to człowiek, który kocha to, co robi i uszczęśliwia tym gości weselnych i Parę Młodą. To było wesele, o jakim marzyliśmy i w dużej mierze była to zasługa Damiana. Munio, dziękujemy, że byłeś z nami w tym ważnym dla nas dniu.
Pamela i Michał
15 czerwca 2019
Już po pierwszym spotkaniu z Damianem wiedzieliśmy, że nadajemy na tych samych falach i nie mamy się czym martwić, bo poprowadzi wesele tak, jak sobie wymarzymy. I tak faktycznie było! Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.
Martyna i Marcin
2 marca 2019
MUNKO_rev_martyna-marcin
MUNKO_rev_monika-piotr
Przed weselem mieliśmy dylemat – zespół czy DJ? Nie mogliśmy wybrać lepiej. Damian okazał się profesjonalistą w każdym calu. A po weselu nasi goście również potwierdzili nasze odczucia. Byli pod wielkim wrażeniem Damiana i wszyscy rewelacyjnie się bawili.
Monika i Piotr
7 października 2017
Jeśli zastanawiacie się nad Damianem to przybliżymy Wam zalety: prowadzenie zabawy od "A" do "Z", niesamowity dystans do siebie, rewelacyjna pamięć, elastyczność, kontakt z gośćmi od samego początku wesela, pełen profesjonalista. Wady - nie ma.
Ania i Wojtek
22 kwietnia 2017
MUNKO_rev_ania-wojtek
MUNKO_rev_marta-krzysiek
Damian ma prowadzenie imprez we krwi. Potrafi rozbawić ludzi w bardzo naturalny, niewymuszony sposób. Zanim na dobre rozpoczęła się zabawa, znał już wszystkich gości z imienia i z każdym potrafił złapać kontakt. Parkiet był pełen do 4 rano. Polecamy.
Marta i Krzysztof
10 października 2015
Oprawę muzyczną naszego wesela powierzyliśmy Muńkowi i po żadnym względem nie żałujemy tej decyzji! Już od pierwszych chwil Damian nie wypuszczał gości z parkietu i było tak do białego rana! Całym sercem polecamy Wam Muńka. P.S. On naprawdę mniej je.
Alina i Piotr
4 sierpnia 2012
MUNKO_rev_alina-piotr
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.